Ford escort benzin -96

Shitet nga: Eri 21 Sht 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Ford escort benzine me IMPIANT GAZI.
Ne kushte te mira dhe gjendje te mire pune.
Shitet ose nderrohet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim