Ford Focus dizel -05

Shitet nga: altin 19 Tet 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
..........................................*Okazion*.....................................................................*Okazion*............................... Ford Focus,2005-1.6 nafte. Ngjyra gri metallizato. Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike,Tapeceria eshte ne gjendje shume te mire.dhe me dogane te paguare,makina vjene na GJERMANIA. E gatshme per cdo lloj prove.Eshte shume ekonomike. per me shum kontaktoni.NR.0692618433
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim