Ford Focus dizel -05

Shitet nga: altin 19 Tet 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Vlorë
..........................................*Okazion*.....................................................................*Okazion*...............................
Ford Focus,2005-1.6 nafte. Ngjyra gri metallizato. Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike,Tapeceria eshte ne gjendje shume te mire.E gatshme per cdo lloj prove.Eshte shume ekonomike.
per me shum kontaktoni.NR.0692618433
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim