Ford Focus Gia 2002 1.8 Nafte -02

Shitet nga: Mezan 21 Gsh 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Vlorë
Ford Focus Gia 1.8 TDCI nafte. Ngjyra gri metallizato. Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Makina ka 2 muaj qe ka ardhur nga Italia dhe eshte me dokumenta shqiptare deri ne 15 qershor 2015.Tapeceria eshte ne gjendje shume te mire.E gatshme per cdo lloj prove. Eshte shume ekonomike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim