Ford Focus 1.8 diesel -03

Shitet nga: ledjon 08 Sht 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Karburanti: Diezel 1.8
Ngjyra.....: BLU
Kamjo......: manual
Ftohja.....: kondicioner
KM.........: 150.000 Origjinale
Hapje me pult
4 Porta
Makina eshte ne gjendje te shkelqyher dhe shume Ekonomike.
2 Xhamat me buton.
AIRBAG
Drita Origjinale.
ABS.
Vaj, filtrat gjithcka nderruar ne 25 korik 2014.
Taksa te paguara deri ne korik 2015 & Siguracion te paguar deri ne korik 2015
Vlera e makines eshte 2800 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim