Ford Focus 1.4 benzin -07

Shitet nga: Nori 08 Dhj 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Vlorë
ford fokus 1.4 benzin ...makina esh vitprodhim korrik 2007 ... esh me liber sherbimesh ..te gjitha te bera rregullisht .... Makina esh shume e paster dhe ekonomike .. me 90.000 km origjinale ,mund ti provoni ku te deshironi. Makina eshte full option.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim