Fiat punto viti 2001

Shitet nga: rudiol 27 Nën 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
shitet fiat punto e vitit 2001,makina ka nje difekt do centralin tjeter dhe letrat per kte vit i kan mbaruar,cmimi 1000 euro i diskutueshem,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim