Fiat Panda -10

Shitet nga: Alboren 15 Nën 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Vlorë
Shitet Fiat Panda viti prodhimit 2010 ne gjendje sh te mire.makina ka ardh nga belgjika dhe eshte me dokumenta belge. Motori 1.1 Benzin . KAMIO AUTOMATIKE. cmim i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim