Cadillac

Shitet nga: arvis 18 Nën 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Cadillac
Modeli: Escalade
Super full dhe komode .Shitet ose pranoj mundesi nderrimi por mjet te se nje njejtes vler . Flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim