Bmw x6 -09

Shitet nga: xhoan 21 Sht 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Vlorë
OKAZION!! BMW X6

Shitet X6 e 2009,Look 2013.Te gjitha serviset e sapo kryera,3.5 Drive
Makina mbahet ne garzh eshte ne gjendje te shkelqyer si motorrike dhe xhenerike!
Pres vetem telefonata serioze.Faleminderit 0694033214
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim