BMW X5 -04

Shitet nga: Sajmir 20 Gsh 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Vlorë
SHITET BMW X5. NE GJENDJE SHUME TE MIRE.

VITI PRODHIMIT: 2004
KUBIK: 3000
DIZEL
ME TARGA ITALIANE.
JAM INTERESUAR PER DOGANEN DHE I SHKON DICKA ME PAK SE 1000 EURO.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim