BMW X3 2.0 D -06

Shitet nga: Visi 24 Sht 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Vlorë
Shes BMW x3 2.0 naft, kambio manuale, sensor parkimi perpara dhe mbrapa, video kamer nga mbrapa per parkim. modul tv dhe telefoni me bluetooth. Makina ka vetem 130000 km. makina eshte me dok te rregullta italiane. dogana mund ti behet ne cdo moment
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim