BMW 730 diesel -04

Shitet nga: privat 03 Dhj 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 300 EUR

Komuna: Vlorë
Bmw 730 Individuale look 2007 ,Makina esht full option ngroje ftohje,perde elektrike,dyer me thithje .Dopio Xham para dhe te eret ne leje qarkullimi. Kamio automatic tip tronik marsha ne timon navigator TEL TV DVD komando ne timon bagazhier me 6 cd original salon lekure bezhe sedilje elektrike ngrohje+ ftohje sediljet mbrapa me sevizje dhe me ngrohje baxha disqe alumini gomat e reja pasqyra me palosje klima hapje mbyllje qendrore..Letra te gjitha te paguara deri me Tetor 2015 Targa AA siguracion FULL KASKO . Te gjitha sherbimet e sapo bera te BMW . Eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj . Flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim