BMW 530 diesel -03

Shitet nga: mariano 15 Dhj 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Vlorë
Shitet bmw 530d , ngjyra gri metalizato, motori 3000-sh nafte 193 kuaj fuqi , disqe dhe goma te reja te hedhura ne itali 1100 euro para 20 ditesh ,navigator full opsion , makina esht me dogane dhe targa por esht perdorur ne itali gjith kohen ...makina ka 10 dit q ka ardhur....cmimi 5000 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim