BMW 525 diesel -99

Shitet nga: Bledi 09 Jan 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Vlorë
Makina eshte me dokumenta dhe siguracione te rregullta!
e ardhur nga Italia.
Goma, disqe frenash dhe frena te reja!
Taksa dhe siguracione te paguara deri ne janar 2016.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim