BMW 320 coupe m3 -01

Shitet nga: flavio 28 Tet 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Vlorë
Shitet bmw 320 coupe,me dokumenta te rregullta ,makina ka paj qe ka ardhur ne shqiperi dhe shitet per arsye mosperdorimi,esht vit prodhim i 2001, 2000 kubik benzin,178 kuaj fuqi........makina esht ne gjendje te shkelqyer dhe e gatshme per cdo lloj prove,kondicioner klima,abs,srs,me sensor,sallon lekure CMIMI 4700 EURO I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim