BMW 318 CI FL 2003 -03

Shitet nga: klodi 30 Krr 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 700 EUR

Komuna: Vlorë
bmw e perdorure vit prodhimi 2003
318 ci coupe
full extra, eshte face lift (eshte krejt ndryshe nga seria 3 )cdo gje eshte origjinale e bmw.
eshte 2000cc me 4 cilinder benzin valvotronic fuqia motorike 143 kuaj harxhon per 100 kl 6,5 litra
disqe alumini 18, aze te cilat kushtuan 2.900 euro,
2 pal aromotizator bilstain dhe KW sportiv dhe susta origjinale dhe te ulta KW
jane bere te gjitha serviset, frenat, freksioni, filtrat vajrat. te gjitha jan te reja.
ka reth 200000 kilometra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim