BMV 750 DIESEL -10

Shitet nga: Arben 22 Krr 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Bmv 750 e vitit 2010 motorr 3.6 lende djegeze diesel nga brenda cdo gje eshte made in italy dhe me ka care trapin me gjithe ato difekte sa qe dua tia qi motren ta shes faleminderit per mirkuptimin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim