Audi 4.2 -01

Shitet nga: arvis 18 Nën 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: S-modele / Audi
Modeli: S6
Shitet audi ne gjendje perfekte si estetike dhe xhenerike shume e shpejt. Shitet ose pranoj nderrime me makin tjeter .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim