Sjell makina nga italia me porosi

Shitet nga: Meti nga Vlora po jetoj ne itali 19 Nën 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Sjell makina me porosi kush i intreson te me mar ne tel cmimi vendoset na tipi i makines.dhe na viti
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim