Audi Q7 3.0 diesel -12

Shitet nga: Audi Q7 09 Qer 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Vlorë
Shes audi q7 motorr 3.0 v6 .Esht pothuajse i ri 4 muaj kam qe e kam bler te qeskes tek audi.
Makina esht full options me kamer prapa sedilje me memorje dhe ngrohje ftohje dhe te gjitha opsionet e mundsme.Audi per momentin ndodhet ne amerike po nese porosisni mund te vije brenda muajit qershor.E shes sepse kam mar nje audi s8 dhe me duhen leke per te shlyer pagesen.Te interesuarit te dergojne nje email.Flm !
Nese jeni te interesuar mund ta diskutojme cmimin !
per te gjithe qe e njohin ca makine eshte mund te shikojne vete fotottt
eshte blere 60 000 $ por e shes 40 mij euro sepse me duhen sa me shpejt !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim