Audi A6 diesel -02

Shitet nga: paolo 14 Krr 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Vlorë
a6 sport line full tip tronik i te ska nevoj as per nje sherbim serdilje meshin opsjonet telefon esp serdilje me groje, me frurje ,dhe levizje atomatike muziken e ka audi convert pasqyra me palosje autoatike dembel para mbrapa kilma dy zonale kupjuter bordi , drita kseno ,xhama te zinj dhe ne leje qarkullimi . eshe super e mbajtur ska as dhe nje lab te ndezur me letra te paguara jam i sigur qe do mbeteni shum te kenaqur kur ta provoni .MAKINA ESHE KJO NE FOTO pak i diskutushem ........nderohet me ndonje c klas golf 5 vem e na nje lek lek te vogel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim