Audi A4 1.8 diesel -96

Shitet nga: leard 13 Maj 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Vlorë
a4 benzine gas 1.8 ne gjendie shume te mire teknike.makina ka qene e palevizur per shume kohe dhe i ka dale llaku i bojes
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim