Renault Clio 1.2 benzin -00

Shitet nga: juli 08 Tet 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Vlorë
Renault Clio 1.2 benzine, viti prodhimit 2000, kamio manuale, ne gjendje shume te mire, vaj filtra te nderruara, dokumenta te paguara dhe siguracioni i paguar deri ne shtator te vitit 2015. shitet per arsye mosperdorimi. cmimi 1300 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim