* Super Okazion vetem per shume pak dite*

Shitet nga: amarildo 13 Mar 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 999 EUR

Komuna: Vlorë
Ford Focus viti 2002 motorr 1.8 dizel..ngjyre jeshile , Me 4 airbeg, abs, srs, kondisioner, xhama dhe pasqyra elektrike, sendile me ngrohje,kasetofon me komande ne timon ,makina eshte ne gjendje perfekte .me dokumenta te rregullta shqipetare te sapo prera eshte makine ekonomike dhe e rehatshme ne rrug.Esht e paster dhe e mirmbajtur mir.E gatshme per ta kontrolluar ne cdo pik servisi ku te deshironi.Gjithsesi per cdo lloj inf mund tme kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim