Zetor kubota 26

Shitet nga: muhamet 02 Tet 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Makina : Traktorë
shitet zetor kubota 26 - 35 kuaj fuqi-, me 800 ore pune -shum i mbajtur - me gjith plugun dhe frezen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim