Same silver

Shitet nga: geni 01 Dhj 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Makina : Traktorë
shes same silver 6 pistona 130 kuaj fuqi zetori eshte ne gjendje te perkryer mjeti mund ta testoni ku dhe kur te doni eshte i gatshem per cdo lloj prove nga ana juaj zetori ska shume qe ka ardhur nga italia ju flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim