Makin mbiellse per miser

Shitet nga: elson 19 Mar 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   3 000 EUR

Komuna: Vlorë
Makina : Makina lidhëse
Makin mbiellse misri luledielli dhe fasule me pleh gati e re e sapo ardhur nga italia
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim