Lidhese bari gallignan 5000

Shitet nga: edmond 09 Qer 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Makina : Makina lidhëse
shes lidhese bari gallignan 5000 ne gjendje shum te mire kam dhe gallignan tjeter model 2600 dhe model 6000 lidheset jan ne reggio emilia te italise kush eshte i interesuar te me marr ne tel edmond
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim