Autokombajne

Shitet nga: landi 23 Nën 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 000 000 LEK

Komuna: Vlorë
Makina : Makina korrëse
shes kombanje mdw E 514 ne gjendje shume te mire mekanike dhe motorrike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim