SKREP MODEL :JCB -3CX

Shitet nga: BESO 02 Gsh 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 999 EUR

Komuna: Vlorë
Makina : Makina ndërtimi
SHES SKREP JCB
MODEL: 3CX
I VITIT 1995
MJETI KA 3 KOVA
TE PERMASAVE
30 , 40 DHE 70 CM
EDHE 1 CEKIC
SHUME I MIRE

GOMAT JANE
NDRRUAR PARA
3 MUAJVE

JENI TE LUTUR TE NA KONTAKTONI PER CDO INFORMACIONE TJETER

JU FALENDEROJM PER GJITHSHKA.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim