Mercedes benz sprinter 412 3.0tdi

Shitet nga: ladi 18 Nën 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Vlorë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
makina esht me dokumenta te rregullta i jan nderruar vaj dhe filtra ne itali si edhe dy amortizatoret e par dhe 4 goma te reja mbas, goma peshe, karroceria e mjetit eshte 4.20 e gjat 2.20e gjer 2.20 e lart por eshte e shtruar edhe me parket. per cdo informazion merni ne tel: 0695389447
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim