Kamioncine Ford -97

Shitet nga: Loni 14 Nën 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioçine Ford. 2500cc I vitit 1997. Ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim