Kamion Mercedes Benz 1314

Shitet nga: Loni 14 Nën 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes Benz 1314. Okazion.. Per arsye emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim