AUTOBOT IVECO

Shitet nga: lorenc 03 Mar 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Vlorë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
OKAZION Shitet Autobot iveko per pastrim te ujrave te zeza , kanalizimeve . per vaditje , sperkatje dhe shum opsione te tjera, Makina shitet per mosperdorim ,, eshte vertet nje mjet fitim prures , OSE ME MARVESHJE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim