Kamion mersedez benz 1314 vet shkarkus. me vinxh..

Shitet nga: leonidha 28 Tet 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Vlorë
i perdorrur leht ne shqiperi. ne gjendje shume te mire pune. me dokumenta dhe me taksa te paguara. Cemimi i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim