KAMION MERCEDEZ BENZ MODEL 1722 I PAJISUR ME VI..

Shitet nga: alban 21 Nën 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Vlorë
SHITET KAMION MODEL BENZ MERCEDEZ 1722.
KAMION I PAJISUR ME VINXH PESHA MAX E NGRITJES 5000 KG DHE ZGJATIM DERI NE 12 METRA DISTANCE. SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI.
.

KAMIONI NDODHET NE HIMARE. PER TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NR E TEL 0699451990
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim