Iveco daily 2006

Shitet nga: mateo 19 Jan 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   10 000 LEK

Komuna: Vlorë
Iveco daily,viti 2005
me dokumenta te rregullta dhe per jasht shtetit dhe lishense.perdoret me patent te klasit B dhe mund te qarkulloj brenda qytetit pa u penguar nga policia.makina esht e perdorur ne nje dore vetem dhe esht ne gjendje te shkelqyer nuk ka asnj defekt dhe as gervishje tapiceria shum e paster dhe konsumi shum i ulet . taksa dhe siguracion te paguara mjeti esht gati per xhdo lloj prove mjeti esht me 6 marsha dhe shum i shpejt
.esht e pajisur edhe me vinc origjinal dhe t cmontueshem. me shum pak kilometra mund te nderrohet me benc c klas dhe diferencen e lekeve ose mjet bobcat dhe diferenc lekesh....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim