BOTE PER NAFTE DHE PER UJE

Shitet nga: Bekim 15 Gsh 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Kemi nje bote nafte 33 mi litra kushton 3 miljon lek dhe nje tjeter 12 mi litra kushton 1 miljon e gjysem,dhe nje bonte 7mi litra bote ife
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim