Pedalon delfin per 4 persona dhe 2 kanoe,nje tek..

Shitet nga: Armando 02 Qer 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Vlorë
Makina : Të tjera
Shiten ose shkembehen me motorr te ket Vlere e 800 euro jan ne gjendie te Mir Pune

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim