MOTOR YAMAHA 4 HP

Shitet nga: Solemar 03 Mar 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Makina : Pjesë dhe pajisje
Motor Yahama kater kohesh ( 4stroke)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim