zader e mbyllur 36m2

Shitet nga: zadra 26 Sht 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Vlorë
Makina : Anije me motor
Zader 36m2 mban deri ne 25 persona e pershtatshme pr kamping ne det dhe n toke esht e mbyllur na lart si cader njesoj si fotua. E pajisur me llamba dhe dyshek.ndrohet dhe me makin pa letra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim