U SHIT .Gomone 5m okazion

Shitet nga: Be.s 17 Maj 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   4 500 EUR

Komuna: Vlorë
Makina : Anije me motor
Gomone 5m e gjat me te gjitha letrat per lundrim. Gomonia esht ne gjendje te mir dhe me karel 2500euro pa motor.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim