OKAZION...Zader ose cader kampingu

Shitet nga: zader 29 Jan 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Vlorë
Makina : Anije me motor
shitet zader x peshkim 6 metra e gjate dhe 4 metra e gjerr. esht n gjendje t mire. shitet x arsye mosperdorimi. ndrim i mundshem me motor x gomone
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim