Skafi me leje lundrimi

Shitet nga: albano 08 Jan 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR   3 800 EUR

Komuna: Vlorë
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
shitet skafi me gjatesi 4.6 metra,me motor jonhson 40,siguracion dhe me leje lundrimi,skafi eshte i pajisur me karel te ri edhe te bere me letra kareli,i vihet targe edhe eshte me sinjale edhe me drita mbas mund te vesh kudo pa problemi.ky skaf nuk ka nevoj per patent,mund ta ngasi kushdo,sepse keshtu eshte sipas ligjit.
per me teper na dergoni e-mail ose kontaktoni ne numrin e cel...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim