Jaht

Shitet nga: ------------------- 18 Nën 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

112 000 EUR

Komuna: Vlorë
Makina : Anije me motor
Mjeti lundrues eshte ne gjendje shume te mire.Viti i prodhimit 2005 dhe perbehet prej 2 motorre.Shitet per arsye mos perdorimi, mund te nderrohet me prone te patundshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim