Apartament prej 76 m2 ne Tropoje

Shitet nga: ERI 11 Gsh 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Tropojë
Shitet apartament ne katin e 3 ne lagjen partizani.
apartamenti ka: Dhom gjumi - Korridor - Banjo - Guzhin ndenje + Aneks gatimi dhe Ballkon.
Apartamenti esht i bollshem.
Esht nje apartament qe e kap drita e diellit qe ne lindje,me nje pamje te mir .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim