KORG PA 2X RAM 256

Shitet nga: VALI 22 Maj 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Tropojë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes Sintin-KORG Pa 2 X Pro 40 Gb HD ne gjendje shum te mire osht teper i rujtun,256 RAM memory,Ritma sa dush....!!!plus Qanta i vjen me qet qmim.
Personat e interesum me marr vetem me pare ndrrim nuk boj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim