Xbox live

Shitet nga: robert nezaj 05 Dhj 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

330 000 LEK

Komuna: Tropojë
prodhim i 2014,i sapoardhur nga anglia,eshte i ri ka fisho per televizor plazem dhe televizora te tjere,punon me wi-fi,eshte me nje pult,0688266134 dhe 0682237779.cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim