Sony PlayStation 4 (modeli i fundit) 500 GB

Shitet nga: gamesworldltd1@gmail.com 16 Sht 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tropojë
Markë PS4 të re e mbyllur

kamera playstation, shoku dyfishtë kontrollues pa tel (shtesë)

tarifimit dok

Kreu plazh Turtle set

GJITHA 13 lojëra (BF4, vetëm valle 2014, NBA 2K14, FIFA 14, COD fantazmë, vrasësi besimi, Killzone, NBA jetojnë, aftësi, zogjtë zemëruar, padrejtësia, dhe Lego Marvel Heros super, Madden)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim